Angliška svetainės versija

Jau paleidome ir angliškąją svetainės miesteliai.lt versiją - welcometo.lt. (Galite rasti nuorodą viršutiniame svetainės lango kampe). Joje informacijos apie Lietuvą, jos miestus ir miestelius galės rasti užsienio keliautojai. Ateityje ketiname paleisti svetainę ir kitomis kalbomis.

Kol kas į anglų kalbą išvesta nedaug svetainėje talpinamų aprašymų, tačiau vertimų skaičius pamažu auga.Tikimės, kad iki kitos vasaros stipriai išaugęs miestelių, objektų ir informacijos kiekis paskatins daugiau svečių iš užsienio pakeliauti ne tik po didžiuosius miestus, bet ir po kitas gražias Lietuvos vietas.

Jei nori prisidėti prie angliškos svetainės versijos pildymo - atsiųsk savo miestelio aprašymą anglų kalba arba bet kurio svetainėje esančio aprašymo vertimą. Būsime labai dėkingi!

Komentarai
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Registruotis

Vartotojams
Vartotojas:
Slaptažodis:
Registracija Pamiršote slaptažodį?
Informacija
Jei jūsų miestelio dar nėra svetainėje arba jei turite daugiau informacijos apie savo ar kurį kitą miestelį ir norite šia informacija pasidalinti – siųskite savo miestelio aprašymą mums adresu info@miesteliai.lt ir jis bus patalpintas svetainėje.

Dabar svetainėje yra:
Miestų: 103
Objektų: 107
Nuotraukų: 881