Startuoja miesteliai.lt

Šiandien yra svarbi diena miesteliai.lt istorijoje, kadangi tai yra pirmoji šios svetainės, skirtos Lietuvos miestams, miesteliams, kaimams ir po juos keliaujantiems turistams, gyvavimo diena. Startuojame su šiek tiek informacijos, šiek tiek nuotraukų ir su dideliais planais - kad informacija bus nuolat pildoma, nuotraukų daugės ir ši svetainė taps svarbiu bei naudingu informacijos tašku kiekvienam Lietuvos ir užsienio turistui bei miestų, miestelių ar kaimų gyventojui.

Pirmieji žingsniai nelengvi kiekvienai svetainei, bet mes tikime, kad šis projektas po truputį įgaus pagreitį ir taps funkcionalia ir realios naudos suteikiančia svetaine. O dabar labai laukiame jūsų, lankytojai, branginame jūsų dėmesį, tikimės pastabų ir pagalbos.

Tikimės, kad būsime naudingi ir su jūsų pagalba sukursime projektą, atskleidžiantį visos Lietuvos grožį.

Komentarai
nuo
Na kol kas tokios galimybės nėra. Jei atsiųstumėte el. paštu būtų labai gerai.
Juodaragis
Galėčiau prisidėti nuotraukomis, bet siuntinėti emailu nelabai patogu. Galėtų būti galimybė jas įkelti tiesiai į puslapį prie konkretaus miesto ar objekto.
Silas
Šiaip nesutikčiau, kad visos nuotraukos iš Lietuvos kampelių yra blogos kokybės.
1 | 2
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Registruotis

Vartotojams
Vartotojas:
Slaptažodis:
Registracija Pamiršote slaptažodį?
Informacija
Jei jūsų miestelio dar nėra svetainėje arba jei turite daugiau informacijos apie savo ar kurį kitą miestelį ir norite šia informacija pasidalinti – siųskite savo miestelio aprašymą mums adresu info@miesteliai.lt ir jis bus patalpintas svetainėje.

Dabar svetainėje yra:
Miestų: 103
Objektų: 107
Nuotraukų: 881